close
تبلیغات در اینترنت
اخبار فراگیر
loading...

every thing for you همه چیز به خاطر شما

اخبار فراگیر

صحبت های دکتر سارا فلاحی در جمع مردم سرابله

صحبت های دکتر سارا فلاحی در جمع مردم سرابله:

 

فلاحی ضمن تشکر از دعوت  مردم سرابله  گفتند لازم نیست بنده در جمع شما  که مشکلات را با تمام

وجود احساس می کنید بروشوری مشکلات را ترسیم کنم  در ادامه  آب سالم و هوای پاک را  ابتدایی

ترین نیاز های مردم استان دانستند و مردم استان را محروم از هردو دانستند. فلاحی گفت:بیکاری و عدم

مدیریت مطالبات اقتصادی جوانان باعث شکسته شدن غرور و عزت نفس آنها شده است و برای باز تولید

 این غرور عزت نفس باید افراد توانا و واجد دانش برای وصول مطالبات مردم انتخاب شوند . ایشان

نماینده را به دیده بان مردم تشبیه نمود  و گفت این دیده بان باید باید توان رصد فرصت های مهم را داشته

 باشد . وی در ادامه عنوان نمود چرا  وضعیت نا به سامان ایلام تغییر نمی کند  و امروز و دیروز ما

شبیه هم است ؟ در پاسخ این سوال ایشان گفتند برای تغییر باید نگاه خودمان را تغییر دهیم  و این تغییر

 نگرش باید در انتخابات امسال نمود پیدا کند.

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 15 دي 1394 زمان : 22:38 بازدید : 364 نویسنده : امیرحسین

داعشی یا ایرانی

آفتاب :

سرویس سیاسی- پس از اعلام خبر اعدام شیخ باقر‌النمر، روحانی برجسته شیعه توسط عربستان به همراه بیش از 40 نفر دیگر که با واکنش‌ها و انتقادهای شدید بین‌المللی مواجه شد، در برخی شهرهای کشورمان تجمعاتی در اعتراض به این اقدام نابخردانه عربستان برگزار شد. مقامات و مسئولان کشورمان نیز به‌شدت اعدام شیخ‌نمر را محکوم کردند.

به گزارش آفتاب، در این تجمعات، تعدادی از معترضان با حمله به کنسولگری و سفارت عربستان و آتش‌زدن بخش‌هایی از ساختمان سفارت، بهانه‌‌ای به مقامات دولت عربستان دادند تا ضمن تلاش برای سرپوش‌نهادن بر اشتباه خود در اعدام شیخ‌نمر، ضمن قطع‌ روابط دیپلماتیک با تهران، به فضاسازی علیه کشورمان در مجامع بین‌المللی بپردازد. برخی کشورها نیز همسو با عربستان به قطع روابط دیپلماتیک خود با ایران اقدام کردند. با این حال، اقدام نیروهای خودسر علاوه‌بر واکنش عربستان و قطع‌روابط دیپلماتیک و اخراج دیپلمات‌های ایرانی از ریاض، با انتقاد مراجع تقلید، مسئولان و فعالان سیاسی در داخل کشورمان نیز مواجه شد.   

واکنش های داخلی به این اقدام نا بخردانه:

 
حسن روحانی، رئیس‌جمهور
 
حرکتی که توسط جمعی افراد افراطی .. در تهران و مشهد صورت گرفت و به وارد‌آمدن خسارت به سفارت و کنسولگری کشور عربستان ـ که شرعاً و قانوناً باید در پناه جمهوری اسلامی ایران در امنیت باشد ـ منجر گردید، به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و قبل از هر چیزی توهین به نظام و لطمه به آبروی جمهوری اسلامی ایران تلقی می‌شود. همه مسئولان نظام، عزم قاطع دارند که با این خودسری‌ها و اعمال مجرمانه برخورد جدی شود.(ادامه)
 

آیت‌الله هاشمی‌، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام
 
حرکات افراطی و حمله به اماکن دیپلماسی و تخریب و خشونت، ادامه راه را سخت و بحران‌های منطقه‌ای را تشدید می‌کند.(ادامه)
 

آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی، مرجع تقلید
 
این کارها را نباید انجام داد، این قبیل اقدامات هم برای نظام و هم برای اسلام هزینه‌های سختی دارد، وقتی دنیا در حال محکوم‌کردن سعودی‌ها هستند، چرا ما کاری کنیم که ورق برگردد؛ امیدوارم دوستان بر اعصاب خود مسلط باشند و بهانه به دست دشمن ندهند و جلو نفوذی‌ها را به‌شدت بگیرند.(ادامه)
 

آيت الله آملی‌لاريجاني، رییس‌ قوه قضائيه
 
رئيس دستگاه تعرض به سفارت عربستان را حرکت‌هاي غلط و غير‌منطقي و نامعقول خواند و تصريح كرد: تعرض به سفارتخانه هيچ اثري ندارد.(ادامه)
 

حمید بعیدی‌نژاد، رییس تیم کارشناسی مذاکره کننده ایران
 
اینکه حمله به سفارت عربستان در تهران اشتباه بود جای شک و تردیدی نیست و همه مقامات رسمی کشور نیز آن را محکوم کردند. اما...دولت ایران مسئولانه عمل کرد و سریع وارد عمل شد و با متخلفان برخورد کرد و امنیت سفارت و کنسولگری عربستان در مشهد را تامین کرد.(ادامه)
 

حسینعلی امیری،سخنگوی وزارت کشور


 
در نظام جمهوری اسلامی ایران به هیچ‌کس چنین اجازه‌ای داده نشده که به بهانه دفاع از ارزش‌ها قانون و یا معیارهای موجود را نفی کند و اگر مطالبه‌ای هست باید از طریق مجاری قانونی پیگیری شود.این اتفاقات مناسب و درست نبود و از ناحیه وزارت کشور قابل قبول نیست و ما بر این موضوع تاکید داریم که احیانا اگر مطالباتی وجود دارد باید از طریق قانونی پیگیری شود.معتقدیم حفاظت از جان و مال همه کسانی که در خاک جمهوری اسلامی هستند علاوه بر یک تکلیف قانونی یک امر شرعی است و در مورد نمایندگی‌های سیاسی کشورهای دیگر در تهران نیز بنابر تکلیف قانونی و آموزش‌های شرعی ما آمادگی کامل برای تامین امنیت آن‌ها را داریم و آنچه که برای سفارت عربستان در تهران رخ داد نباید برای سایر نمایندگی‌های خارجی در ایران دغدغه و نگرانی ایجاد کند.(ادامه)
 

ابوترابی‌فرد،نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی


 
استفاده شود و اتفاقات رخ داده در شنبه شب باید کاملا رصد شود، مورد تحلیل قرار بگیرد و به صورت جدی با خاطیان برخورد شود... انجام یک‌سری اقدامات خارج از قانون باعث می‌شود که ما در موضع انفعالی در راستای محکوم کردن و پیگیری جنایت‌های صورت گرفته از سوی عربستان قرار بگیریم.(.(ادامه
 

علی مطهری، نماینده مجلس


 
خشم مردم در مقابل سفارت عربستان عکس‌العمل طبیعی و غیرقابل کنترل آنها بوده، اما از این به بعد باید دقت شود که کار غیرقانونی در این زمینه انجام نشود.(ادامه)
 

محسنی‌اژه‌ای، سخنگوی دستگاه قضایی
 
اقدامی که نسبت به سفارت عربستان صورت گرفت خلاف قانون بود؛ بر همین اساس تعدادی تحت تعقیب قرار گرفته و تعدادی دستگیر شده و در حال حاضر بازداشت هستند.(ادامه)
 

سردار سعید منتظرالمهدی، سخنگو و معاون اجتماعی ناجا
 
در جریان حمله به سفارت عربستان 50 نفر دستگیر شده‌اند. مسئولیت حفاظت از اماکن دیپلماتیک بر عهده پلیس دیپلماتیک است. پیش‌بینی‌های لازم در این خصوص انجام شده بود و نیروهایمان هم تقویت کردیم. مردم را خیلی وقت‌ها نمی‌شود زد.(ادامه)
 

آیت‌الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران
 
با حمله به سفارتخانه و آتش زدن آن چیزی به دست نمی‌آوریم، تظاهرات و خروش بهترین پاسخ به اقدامات عربستان سعودی است.(ادامه)
 

جابرانصاری، سخنگوی وزارت امور خارجه
 
دولت میزبان به تعهدات قانونی خود بر اساس کنوانسیون‌های بین‌المللی عمل کند و جمهوری اسلامی ایران به وظایف خود در این زمینه برای کنترل امواج امواج احساسات گسترده مردمی که به وجود آمده عمل کرده است.(ادامه)
 

کمال‌الدین پیرمؤذن، نماینده مجلس
 
بهانه‌جویی‌ها و دام‌گستری‌های جریان‌های افراطی و اشخاص معلوم الحال و گروه‌های خودسر در حق دولت و ملت پایانی نداشته و آگاهانه و ناآگاهانه به منافع ملت آسیب فراوان زیانباری می‌رساند. نباید آبروی نظام و کیان را در معرض خطر قرار داده و به توفیقات دستگاه دیپلماسی‌های سیاسی و اقتصادی دولت آسیب برسانیم.
 

ضرغام صادقی، نماینده مجلس
 
اعتراض مردمی به‌گونه‌ای نباشد که ظرفیت‌های دیپلماسی برای پیگیری این جنایت کارکردی نداشته باشد و به دستاویزی برای خدشه وارد‌کردن به جمهوری اسلامی تبدیل شود.
 

منصور حقیقت‌پور، نماینده مجلس
 
این‌که عده‌ای اعتراض خود را با آتش‌زدن سفارت نشان دهند، درست نیست و با قواعد بین‌المللی نیز سازگار نیست و این روش برای اعتراض مناسب نبود.
 

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مجلس


 
کار بسیار اشتباهی انجام شد و ما نباید کشوری را که ظلم کرده بود و همچون کاری را با نوجوانان ما انجام داد و بعد با بی‌تدبیری در انجام مراسم حج باعث شهادت تعدادی زیادی از حاجیان ما شده بود، یک‌مرتبه با یکسری اقدامات خودسرانه به سمت مظلوم‌نمایی می‌بردیم. حمله به سفارتخانه و کنسولگری‌های کشورهای دیگر خلاف قواعد بین‌المللی است و کسانی که این اقدامات خودسرانه را انجام دادند، خدمتی به کشور ما نکردند زیرا ما باید این نقض حقوق بشر را از طریق دیپلماتیک و طبق قواعد بین‌المللی پیگیری می‌کردیم. باید با این خودسرها برخورد قضایی صورت گیرد زیرا ممکن است این افراد نفوذی‌های منافقین و یا داعش باشند که می‌خواهند چهره ایران را در دنیا عوض کنند.
 

هادی شوشتری، نماینده مجلس
 
طبیعتاً کاری که مقابل سفارت عربستان انجام شده است کار مناسبی نبود. احساسات، قابل درک است اما ما می‌توانستیم مراتب اعتراضمان را به‌صورت دیپلماتیک به سعودی‌ها برسانیم و اینگونه اقدامات در قواعد بین‌المللی نیز جایی ندارد.
 

حجت خدایی سوری، نماینده مجلس


 
درست است مردم بخاطر حادثه منا از دست عربستان عصبانی بودند اما نباید خشم خود به سعودی‌ها را در قاب تعرض به سفارت عربستان نشان می‌دادند.قطعاً باید با این رفتارها در قوانین چارچوب نظام برخورد شود
 

عوض حیدرپور، نماینده مجلس
 
اقدام این افراد خودسر بود که باعث قطع روابط دیپلماتیک ایران و عربستان شد و دستگاه قضایی و مسئولان ذیربط باید با این افراد خودسر، که برای بار اولشان نیست که اقدامات این‌چنینی را انجام داده‌اند، برخورد قاطع داشته باشند زیرا این افراد دیگر کار را از حد گذرانده‌اند و باعث مشکلاتی برای کشور شده‌اند.حمله به سفارتخانه و کنسولگری عربستان ناشایست بوده و به هیچ عنوان مورد قبول ملت ایران، دستگاه دیپلماسی و نظام نیست.
 

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه
 
حمله سفارت عربستان و آتش‌زدن آن، براساس عرف بین‌الملل زیبنده کشور ما نیست. این ماجرا، نقطه مثبتی در کارنامه دیپلماسی ایران نخواهد بود زیرا در شرایطی که ایران می‌توانست با صدای‌بلند به اعدام غیرانسانی شیخ‌نمر عربستان اعتراض کند، حمله به‌سفارت، سعودی‌ها را تا حدودی قادر خواهد ساخت تا ظلم و فاجعه‌ای‌ را که در حق شیخ‌نمر انجام داده‌اند، تحت‌الشعاع حمله به سفارت قرار دهند.
 

حسین سبحانی‌نیا، نماینده مجلس
 
اتفاقات در سفارتخانه عربستان در تهران و مشهد و آتش کشیدن ساختمان‌ها٬ اقدامی نادرست و عجولانه بوده است. قطعا هر اقدام احساسی که در آن به منافع ملی توجه نشود٬ برای کشور عوارض و هزینه بسیاری دارد٬ از این‌رو به‌طور حتم اعتراضات مردم ایران می‌بایست از طریق دیپلماتیک و از مسیر وزارت خارجه عبور می‌کرد.
 

 

 

                                     عکس ها و بقیه مطلب در ادامه مطلب

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 15 دي 1394 زمان : 15:49 بازدید : 83 نویسنده : امیرحسین

تعداد کاندیداهای ایوانی مجلس شورای اسلامی به 9 نفر رسید

به گزارش پایگاه خبری جویزر، آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای

اسلامی به طور همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‌های به پایان رسید.

 

بر این اساس تعداد نامزدهای انتخاباتی برای مجلس شورای اسلامی در شهرستان ایوان به 9 نفر رسید.

 

بر پایه این گزارش این افراد "به ترتیب تاریخ ثبت نام" عبارتند از :

 

1- سرکار خانم سارا فلاحی

2- آقای حجت اکبری

3- آقای شاهین رستمی

4- اقای علیرضا زمانی

5- آقای علی احمد جوهریان

6- آقای صادق رستمی

7- آقای خدابنده قنبری

8- آقای داریوش قنبری

9- آقای آیت محمدی

 

پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های اجرایی، بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت و پس از آن در شورای نگهبان انجام خواهد شد که این روند تا 5 اسفند ادامه خواهد یافت.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

 

غیر از ائتلاف بی نتیجه س...

 

فقط در صورت حضور یک کاندید امید به موفقیت هست

 

نیازشدیدبه اعتلافه دوستان باسرنوشت ایوان وایوانی بازی نکنندهرچه سریعترفکری بایدکردایوان وضعش ازهرنظرخرابه هیچکس صدای ایوان رانمی شنودغیراعتلاف چیکاربایدکردتصمیم دست دوستان فرهیخته شهرستان ایوانع

 

اگروافعا به فکر مردم ایوان هستن حتما باید ائتلاف کنند.

 

اقای جوهریان تو عمرش دل هیچ دانشجویی رو از لحاظ نمره نشکسته بی شک از سمت قشر دانشجو ساپورت میشه خوب رای میاره

 

رای ما دکتر فلاحی

فرستاده شده توسط جنبش شایسته سالاری در 5. دى 1394 - 06:02

تنها سرکار خانم فلاحی بین نفرات بالا هم سواد سیاسی بالایی داره هم رای داخلی و خارجی داره و هم حرفی برای گفتن سایرین ول معطلن

 

جان من کسی که نمره بیخود به دانشجو بده به نظر شما ایا میتونه در قوه قانون گذاری نماینده امانتداری بشه

 

عزیزان انتخابات مجلس ک شهرستانی نیس اگه میخواین تو استان رای بیارین مرد و مردونه ی نفرو بفرستین تو گود ، بقیه م کنار بکشین

 

واقعا با این شرایط فکر نکنم کسی از ایوان بالا بره ولی .با ت جه به این که احترام برای همه کاندیداها قائل هستم ولی بین اقایان زمانی، قنبری و سرکار خانم فلاحی اینا واقعا رای خوب و تاثیر گذاری رو در استان دارند . دکتر قنبری که یک چهره استانی هستند .و تمام استان ایشان را میشناسند دکتر زمانی هم چون پزشک خانوار روستا های ایوان، ایلام،سیروان و چرداول به مدت 5 سال بودن و ریاست ستاد دکتر روحانی رو در شهرستان داشته اند واقعا از شناخت و رای خوبی در بین پیدا کرده اند . دکتر فلاحی هم با وجود رای خوبی که در دور قبل کسبکردن و ایتاند با اخلاق دانشگاه هم می باشند واقعا از شانس بسیار خوبی بهر مند هستند

 

خاهشا بخاطر قنبری ائتلاف کنین. دیگه از ایوان چیزی نمونده اکه امسالم نماینده نداشته باشیم دیگه کارمون خرابه

 

حالاهاصبرکنیدهیات نظارت استان وشورای نگهبان چه کسانی تاییدمیکنه بعدقضاوت کنید............

 

اعتلاف بین ساراو داریوش وشاهین براشهرستان حیاتیه اگه ایوانی به مجلس نره اینادربین مردم مسئولندخداکنه یکیشون وارددوربعدبشه بامیدحق

 

با لا ترین رای در این حوزه متعلق به سارا فلاحی و قنبری است الباقی در حد 2000و3000 هستند

 

به نظرمن تا ائتلاف نباشه هیچکسی حتی قدرتمندترینشون هم نمیتونن موفق بشن پس بخاطر ایوان ومردم هم شده بهتره ائتلاف بشه

 

اگر قرار ائتلافی باشه باید نیروی ولایتمدار در صحنه بماند نه طرفدار فتنه گران این شهر به دلسوز نیاز داره قنبری یکبار رفته وجز سیاسی کاری چیزی ازش ندیدیم شما را به خدا احساسی رای ندید دلسوزان را بشناسید امام جمعه ما ایوانی نیست ولی اینقدر از ایوان دفاع کرد که در تمام شهر های استان ذکر خیر اوست گرچه برخی از همشهریان ایوانی معمولا چنین دلسوزانی را فراری میدن لا اقل خانم فلاحی یا اقای اکبری اگر در صحنه بمانند بهتر یا فردی که سیاسی کار نباشه

 

هرکدومشون 2000رای میارن وخداحافظ

 

شهرستان ایلام سه برابرایوانه 6نماینده داره ایوان ........30هزاری 9نفر!!!

 

ایلامیادوست دارندبیش ازاین ازایوان کاندیدشوندباقی خودتون تحلیل کنید

 

با سلام.بعنوان یک ایوانی مقیم مرکز خواستم چند نکته رو بگو،پیشاپیش از طولانی بودن متن عذر خواهی میکنم : من با دکتر قنبری زیاد برخورد نداشتم ولی توی جلسه ای بودم که مناظره ای بود بین دکتر و آقای قدیری ابیانه(بعضی موقع شبکه خبر و اخبار ساعت14 میاد)سال 92راجع به وضعیت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران ،توی اون جلسه که کلی از مستنداتش رو دارم و خودم مسئول اجرایی و مدیر سالن بودم چندتا واقعیت رو دیدم: 1)دکتر قنبری فردی بود که با تعصب به اصطلاح زیباکلامی(صادق زیبا کلام) در باره رابطه با آمریکا حرف میزد و همه مشکلات رو از شعار مرگ بر آمریکا گفتن میدونست و معتقد بود باید با آمریکا رابطه داشت و اصلا انرژی هسته ای به چکارمون میاد که میخوایم داشته باشیم و کلی از این قبیل حرفا . 2)بعد جلسه که اتفاقا خیلی جو سالن رو آقای قنبری به هم ریخت و خیلی بچه های دانشجو براش کف زدن تازه نوبت به حضور در دفتر رئیس دانشگاه رسید من طبق وظیفه اونا رو راهنمایی کردم اما وقتی دیدم رفتار طرفین مناظره پشت پرده چطوره کلی رکب خوردم و به خودم گفتم یعنی همش فیلم بود. نتیجه گیری: من نمیخوام از کسی حمایت کنم و یا کسی رو تخریب کنم و لی زادگاهم رو دوست دارم.دوست دارم بیام ایوان و رای بدم.واسه همین چنتا یاد آوری میکنم. همین چند روز پیش کنگره آمریکا که مدینه فاضله غرب زده هاست 1.75 میلیارد دلار از دارایی‌های مردم ایران رو دزدید. آقای اوباما با امضای طرح ""محدودیت روادید برای مسافران ایران"" نتیجه اعتماد و مذاکره با غرب رو بهمون یاد آوری کرد و من رو یاد شاهان قاجار و قرادادهای عجیبشون انداخت. فقط میخوام بگم حواسمون باشه کاری نکنیم که بخاطر منافع شخصی افرادی سرکار بیان که بشن مجلس پنجمی و یا این بار هم بچه های مظلوم راهنمایی رو بفرستن جلو و خودشون قصر در برن و برن زمین به ..................بفروشن و فقط جو امنیتی و عدم پیشرفت رو به بار بیارن.شاید این بار کسی باشه مثل مرحوم مرتضی کرمی که درد کشیده باشه و بتونه برای مردم کار کنه.حداقل ما ها وظیفمون سنگینه. به شهدامون هم فکر کنیم اونا موقع جنگیدن و کشته شدن به فکر ما بودن شاید دوباره نوشتم یا بصیر

 

جناب اقای قیصری متن قشنگی بود من هم مناظره قنبری وقدیری ابیانه را خواندم اولا در شگفت شدم که چرا شخصیت با عظمتی مثل قدیری ابیانه حاضر شده با طرفدار امریکا مناظره کنه وثانیا بعد انکه 407 نماینده به طرح محدودیت روادید امریکا رای مثبت دادند وبر علیه ملت مظلوم ایران همه متحد شدند در دلم انها را تحسین کردم گفتم خدایا چه خبر شده که پست ترین مردم دنیا در ظالم بودنشان متحد هستند ولی در داخل ایران صادق زشت کلام وامثال قنبری براشون دست میزنند مردم ایوان اگاه باشید که هر رای به طرفداران امریکا یعنی پا گذاشتن روی خون شهدا پس حواسمان باشه اگر هم میخواهید به هم شهری رای بدهید خانم فلاحی که یک زن است از چنین مردانی که ابروی کرد را میبرند بهتر است

 

یا فلاحی یا صادق رستمی حد اقل تعدادی رای در ایلام دارند انتخاب کنید

 

دکترشوهانی ودکترمیرزایی نمایندگان حوزه شمالی هستند...بیخودزورنزنید...بای

 

شوهانیهیچ رأی نداره خودتان را گول نزنین

 

تجربه را تجربه کردن خطاست... !! هر انسان عاقل و بالغی ک از قوه ی تفکر برخوردار باشد قطعا میتونه فرد دارای صلاحیت رو تشخیص دهد ....کسانی ک قبلا نماینده بودن آیا توانستند کوچکترین خدمتی ب این مردم کنند؟ دلیل اینکه ما دوباره ب افرادی چون قنبری و امثالهم رای بدیم چیه ...از بین تمام کسانی ک کاندیدا شدن شاهین رستمی از صلاحیت لازم برخوردار است . این شخص فردی است ک بیشتر مردم ایوان به نیکی از او یاد می کنند ، شخصی ک هم و غمش قشر مستضعف جامعه هست ، چنین کسی ایا ب خاطر منافع شخصی کاندیدا شدن؟ شاهین رستمی قطعا و یقینا همان کسی است ک می تواند کاری برای ایلام بکند و لا غیر....

 

شوهانی درایوان ب قول دوستاش300رای بیشترنیاوردنماینده شدشماانتظارداریددرشهرکوچیک ایوان سرنوشت همه کاندیداهارقم بخوره؟کاندیداهای غیرایوانی هم اصلاروی ایوان شایدحساب نکنندچون کاندیدشون زیادوآرا خوردمیشه

 

آقای قیصری شما از آقای قنبری بد گفتید . ولی به خدای احد و واحد بدانید هیچ نماینده ای به اندازه ی دکتر قنبری خوب نیست . واین را هم بدانید تا مسئولین ایلام با نمایند گان دست در دست هم نگذرارند و بدون هیچ تعصب قومی برای استان بد بختمان تلاش نکنند به هیچ نتیجه ای نمیرسیم . سالهاست که متاسفانه شاهد دشمنی های علنی مرکز استان با باقی شهرستان ها هستیم ونمایندگانی که همچون .....ی که رای به دو فوریت توقف مذاکره باامریکا را میدهند من از نمایندگانی که در دوره پیش رای مردن را خریدند اعلام برائت میکنم من از نامزد هایی که برای رای خراب کردن میایند .از نامزد هایی که به واسطه قوم و قبیله بیشتر میایند اعلام برائت میکنم من از نامزد هایی که برای شهرت خود و برای آبرو ریختن نام استان عزیزم و خوابیدن در مجلس میایند بیزارم

 

اقا یا خانم از هلیلان دستاوردهای قنبری برای استان ایلام چی بوده ، ایا استان الان گل و گلستان هست؟ .....لطفا تعصب کورکورانه نداشته باشین

 

فقط دکتر سارا فلاحی. بقیه برین دنبال زندگیتون، پولاتونو هدر ندین، فقط خانم دکتر میتونن ما رو از این فلاکت استانی نجات بدن
 
 
خدایا سارا را موفق کن
 
فرستاده شده توسط فرا جناحی در 11. دى 1394- 20:39
 

 رای من فقط به یک فراجناح داده میشه کسی که وقتی رفت مجلس مجبور نباشه به حزبش ادای دین کنه

و تنها چیزی که یادش نباشه مردم باشن.مصداق این شخص خانم فلاحی هستن که علاوه بر

 فرا جناحی  متخصص در امور سیاسی هستن.

 

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 

 


 

 

 

نظرات () تاریخ : یکشنبه 13 دي 1394 زمان : 14:27 بازدید : 143 نویسنده : امیرحسین

آیا می خواهید بدانید تاکنون چه کسانی برای انتخابات مجلس دهم شرکت کرده اند؟

آیا می خواهید بدانید تاکنون چه کسانی برای انتخابات مجلس دهم شرکت کرده اند؟

 

به ادامه مطلب مراجعه شود

 

 

 

ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : شنبه 12 دي 1394 زمان : 20:25 بازدید : 341 نویسنده : امیرحسین

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1394
 • 1392
 • نظرسنجی
  نظرتان راجع به سایت چیست؟  کاندیدای اصلح حوزه ی شمالی ایلام کیست؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 17
 • کل نظرات : 22
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 5
 • بازدید امروز : 9
 • باردید دیروز : 6
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 55
 • بازدید ماه : 241
 • بازدید سال : 241
 • بازدید کلی : 35,120
 • ]