close
تبلیغات در اینترنت
آیا می خواهید بدانید تاکنون چه کسانی برای انتخابات مجلس دهم شرکت کرده اند؟
loading...

every thing for you همه چیز به خاطر شما

روز اول ثبت نامدر روز اول ثبت نام و در حوزه انتخابیه استان 14 نفر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه1عمران علی محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول2لطیف صادقیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول3عباس نصرالهیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان…

آیا می خواهید بدانید تاکنون چه کسانی برای انتخابات مجلس دهم شرکت کرده اند؟

روز اول ثبت نام

در روز اول ثبت نام و در حوزه انتخابیه استان 14 نفر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1عمران علی محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2لطیف صادقیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
3عباس نصرالهیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4مهدی شریفیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5یاسر منصوریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6موسی حاتمیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7علی احمد هاشمیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8روح اله محمد زادهایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9حشمت امیری مجدایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10حشمت اله شریفیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
11موسی جوزیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
12بهزاد علیزادهدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
13سایه میر خدارحمیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
14حمید میرزایی نیادهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

 

روز دوم ثبت نام 

در روز دوم ثبت نام و در حوزه انتخابیه استان 10 نفر برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

 
ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1سارا فلاحیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2روح اله جمالوندیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5کامران خوش نگارایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4سعید رحیمی پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5امین آزاد پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6حجت اله شیرزادیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7مالک شعاعیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8حجت اله اکبریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9بیت اله نوریانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10علی مهدویدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

 

روز سوم ثبت نام

پرونده روز سوم در حوزه انتخابیه استان با ثبت نام 12 نفر از نامزدهای حضور در انتخابات مجلس بسته شد.

ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1علی محمد محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2حجت اله لطیفیانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
3محمد نقی خیریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4غلامرضا رحمانی پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5شاهین رستمیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6علی علیپورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7بهزاد جوانمردایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8علیرضا زمانیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9صادق چراغیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10نعمت صفریدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
11تقی محمدی دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
12شادمهر کاظم زادهدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
 
روز چهارم
در چهارمین روز  ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 10 نفر نامزد داوطلبی انتخابات مجلس شدند.
 
ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1سیدمحمد طاهری مقدمایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2محمدرضا ناصری شوهانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
3علی احمد جوهریانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4احمد محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5مسعود رضاییایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6فتاح اسماعیلیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7محمد باصره دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
8شهیاد آبناردهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
9نجف مهدی پوردهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
10ناهید زینیوند لرستانیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

 

روز پنجم

پنجمین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ثبت نام 14 نفر به پایان رسید.

ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1صادق رستمیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2شهرام طهماسبی پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
3محمد رضا جاورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4مجتبی اسدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5روح اله قنبریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6فریدون محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7مختار جلیلیانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8سعید لطفیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9خدابنده قنبریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10مهین عباسیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
11امین دوست محمدیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
12سمیه ناصر زادهدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
13ستار باویردهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
14حمید کرمی پوردهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
   

 

روز ششم

ششمین روز ثبت نام داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی با ثبت 19 نفر خاتمه یافت.

ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1داریوش قنبریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2سجاد امیدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
3مسعود ملکیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4احمد شوهانیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5موسی میرزاییایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6بهزاد شیروانیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7مهدی ولیزادهایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8فریده الیاس پوریانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9منت محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10جلال هواسیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
11عظیم قبادیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
12سید عابدین حسینیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
13احمد نوری نژادایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
14حبیب اله منصور پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
15سجاد بساطیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
16محمد حسن نثاریایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
17علی محمد احمدیدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
18لطیف نوریدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
19حمید میرزاییدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره

 

روز آخر ثبت نام

هفتمین و آخرین روز ثبت نام از داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان ایلام خاتمه یافت.

ردیفنام و نام خانوادگیحوزه انتخابیه
1سلام امینیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
2محمد مهدی پور سیاه بیدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
4تقی منصوریانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
5علی مردان بخشی پورایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
6حمید کریمیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
7علی عسکر احمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
8آیت محمدیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
9غلامرضا جمشیدیانایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
10خانم شفیعیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
11ایوب درویشیایلام،ایوان،ملکشاهی،مهران،سیروان و چرداول
12علی زینی ونددهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
13جواد زینی وند مقدمدهلران،آبدانان،دره شهر و بدره
درباره اخبار فراگیر ,
نظرات () تاریخ : شنبه 12 دي 1394 زمان : 20:25 بازدید : 311 نویسنده : امیرحسین
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
  • فراموشی رمز عبور؟
  • آرشیو
  • 1394
  • 1392
  • نظرسنجی
    نظرتان راجع به سایت چیست؟



    کاندیدای اصلح حوزه ی شمالی ایلام کیست؟




    آمار سایت
  • کل مطالب : 17
  • کل نظرات : 22
  • افراد آنلاین : 1
  • تعداد اعضا : 2
  • آی پی امروز : 3
  • آی پی دیروز : 5
  • بازدید امروز : 12
  • باردید دیروز : 27
  • گوگل امروز : 3
  • گوگل دیروز : 1
  • بازدید هفته : 12
  • بازدید ماه : 290
  • بازدید سال : 898
  • بازدید کلی : 32,462
  • ]